Kemer Münih’te tanıtılıyor

Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Ferhan Fidan ve Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Kemer’i Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Free Münih Turizm Fuarı’nda tanıtıyor.

 

Alternatif turizm pazarında dünyada ayrı bir yer tutan Almanya’da, Kemer’i tanıtan Belediye Meclis Üyesi Fidan ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Baytekin’e Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) temsilcileri de eşlik ediyor.

 

Kapılarını bugün ziyaretçilerine açan Free Münih Turizm Fuarı’nda özel olarak hazırlanan Kemer standında deniz, kum ve güneşin yanı sıra doğa turizmi, yürüyüş ve bisiklet turlarının da tanıtımı yapılıyor.

 

Fidan ve Baytekin, Kemer Belediyesi tarafından hazırlanan Kemer standına gelen Alman misafirlere Kemer ile ilgili bilgiler eşliğinde çeşitli hediyeler veriyor ve turizmci ile seyahat acentesi sahipleriyle birebir görüşmeler yapıyor.

 

Meclis Üyesi Fidan, yaptığı açıklamada, “Almanya’nın Münih kenti alternatif turizm pazarında önemli bir yere sahip. Kemer olarak bu yıl Avrupa pazarı ve özellikle Almanya pazarına yönelik tanıtım çalışmalarına ağırlık verdik. Bu bağlamda Münih fuarı Kemer için önemli bir fuar.” dedi.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise Avrupa pazarının Kemer için önemine değinerek, “Avrupa pazarında Almanya ayrı bir önem taşıyor. Bu yıl tanıtım faaliyetleri kapsamında Almanya’nın önemli tüketici fuarlarından olan Münih ve Nürnberg turizm fuarları için özel stant hazırladık. Meclis üyemiz Ferhan Fidan ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Mehmet Derya Baytekin Kemerimizi tanıtıyor. Almanları tekrar Kemer’e getirmek istiyoruz ve Kemer’i eski seviyelerine taşımayı hedefliyoruz. Ayrıca Alman misafirlerimize yeni Kemer tanıtım filmini de izletiyoruz.” ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx