Demirhattı Caddesi’nde Çalışmalar Sürüyor

Lüleburgaz Belediyesi, Durak Mahallesi’nde 10 bin metrekare satıh kaplama, 8 bin 220 metrekare beton park taş döşemesi gerçekleştirdi.

Kent genelindeki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdüren Lüleburgaz Belediyesi, Durak Mahallesi’ni karış karış yeniliyor.

Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Durak Mahallesi’nde Gündoğu Caddesi, Arıtma Tesisi Yolu, Vardar Sokak, Zafer 1., Zafer 2 ve Zafer 3 Ara Sokaklarda toplam 1760 metre uzunluğundaki alanda 10 bin metrekare satıh kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Ekipler, Zafer 2 ve Zafer 3 Ara Sokak ile Papatya 1 Sokak, Manolya Sokak, Akasya 1 Sokak ve Yasemin 1 Sokak’ta toplamda 920 metre uzunluğundaki alanda 8 bin 220 metrekare beton parke taş döşemesini tamamladı.

Tüm bu çalışmalar sayesinde Lüleburgaz’ın en köklü yerleşim merkezlerinden Durak Mahallesi’ndeki cadde ve sokaklar yepyeni bir görünüme kavuşmuş oldu.

DEMİRHATTI CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Lüleburgaz Belediyesi’nin Demirhattı Caddesi’nde başlattığı yenileme çalışması da sürüyor. 850 metrelik yolda başlatılan çalışma kapsamında mevcut asfaltın sökülmesinin ardından kodlama ve terasman kazısı gerçekleştirildi.

Demirhattı Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte Durak Mahallesi’ndeki yollar da daha konforlu ve güvenli hale getirilmiş olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx