Vodafone Park’ta Josef de Souza’ya maskeli takviye

Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Josef de Souza, Spor Toto Harika Lig’in 6. haftasında oynanan Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçı öncesi büyük takviye gördü.

Geçen haftaki Ankaragücü maçının bitiminde alana atlayan bir holigana müdahale ettiği için kırmızı kart gören Josef’in kartı itiraza karşın iptal edilmemişti. Bunun üzerine basın toplantısı düzenleyen deneyimli orta saha gözyaşlarını tutamamıştı.

Josef, kameralar önünde yaptığı açıklamalar sonrasında bir de Instagram hesabından paylaşım yaptı.

Brezilyalı, “Benzer bir olay yeniden olacak ve ben de tekrar tıpkı hali sergileyeceğim. Gelecek dönem artık burada kalmak bana bu tıp bir olay tekrar yaşanırsa birebir reaksiyon vereceğim için kendimi inançta hissettirmiyor. Bu yüzden inançta hissetmediğim bir ligde kalamam” diyerek ayrılık iletisi vermişti.

TRİBÜNDE JOSEF MASKELERİ!

MKE Ankaragücü maçında yaşanan olaylar sonrasında kırmızı kart gören Josef de Souza’ya siyah-beyazlı taraftarlar dayanak verdi.

Bazı taraftarların maçı izlemek için stada gelen Brezilyalı oyuncu için hazırlanan maskeleri taktığı görülürken, Dele Alli de tıpkı maskeyi takarak kadro arkadaşına dayanak oldu.

Pazartesi günü erken saatlerde olmasına karşın siyah-beyazlı taraftarlar maça büyük ilgi gösterdi. Müsabakayı yaklaşık 35 bin kişi takip ederken, Medipol Başakşehir taraftarları da kendilerine ayrılan yerde maçı izledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.