Tatil yerinde ‘masöz’ skandalı: ‘Taciz edip sinemaya aldı’

Yabancı turistlerin tatil için tercih ettiği İspanya’nın Gran Canaria kentinde ismi açıklanmayan 59 yaşındaki bir Alman masöz, Mogan kasabasında bulunan masaj salonunda müşterini taciz etme ve 82 müşterisinin imajlarını bâtın kameraya çekmekle suçlandı.

POLİS, 82 ADET GÖRÜNTÜ KLİP BULDU

Haber Küresel’in aktardığına nazaran; bir annenin 15 yaşındaki kızının masöz tarafından cinsel istismara uğradığını söyleyerek şikayet etmesi üzerine polis olaya ait soruşturma başlattı.

Soruşturma kapsamında masözün konutunda masajlarının kaydedildiğinden haberi olmayan 20 bayanın saklı kamera imajlarını içere 82 görüntü klibe rastlandı.

SORUŞTURMA DERİNLEŞTİRİLDİ

Yerel haber kaynağı La Provincia’nın bildirdiğine göre, polisler 2005 yılına dayanan bir kurban olayı buldu ve 2019-2020 yılları ortasında masaj salonunda cinsel istismara uğradığını bildiren iki bayan ve bir reşit olmayan kişiyi belirledi.

Porto Riko Sivil Muhafız İsimli Polis Grubu yedi cinsel istismar ve mahremiyet cürmünü araştırıyor. Memurlar, yasa dışı olarak kaydedilen başka mağdurların yerini tespit etmeye ve kimliklerini tespit etmeye devam ediyor.

Alman asıllı kuşkulu ise San Bartolomé de Tirajana’nın 1 No’lu Talimat Mahkemesi’nin buyruğuyla şu anda kefaletsiz bir hücrede tutuluyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.