Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: İndirimler Yaradı, Liste Coştu

Steam Türkiye’de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Listede indirim rüzgarının etkisi çok net bir biçimde görülebilirken lideri ise kimse koltuğundan edemiyor.

1. Lider asla değişmiyor.

CS:GO aylardır sürdürdüğü liderlik serisini bu hafta da devam ettiriyor. Yaz aylarında kavuşacağımız Counter-Strike 2’nin heyecanı ise oyuncuları şimdiden sarmış durumda.

2. Call of Duty: Modern Warfare II ise listenin ikinci sırasında.

Çıktığı günden beri listenin ilk ın basamağını hiç terk etmemiş olan oyunumuz çokça beğeni toplamıştı. Multiplayer modu da çok tutulan oyunumuz yüzde 35 indirimle 714,35 TL.

3. İndirimin yaradığı bir diğer oyun ise Dying Light 2 Stay Human.

349 TL’lik fiyatına aldığı yüzde 50’lik indirimle 174,50 TL’ye inen Dying Light 2 Stay Human parkur mekaniklerinin yanında keyifli yakın dövüş mekanikleri ve atmosferiyle de dikkat çekiyor. Özellikle zombi temasını sevenlerin bu fiyatı kaçırmaması gerek diyoruz.

4. Geçtiğimiz hafta da listede olan Red Dead Redemption 2 ise listede yükselişte.

Bu hafta 3 basamak birden yükselerek dördüncü sıraya çıkmış olan Red Dead Redeption 2 de indirimden nasibini alanlardan. Geçtiğimiz aylarda büyük zamlanarak 1,150 TL’ye çıkmış olan oyun yüzde 67 indirimle 379,50 TL.

5. Forza Horizon 4 ise listenin bu hafta beşinci sırasında.

199 TL’den 65,67 TL’ye düşmüş olan oyun açık dünyası, geniş araç seçeneği ve farklı yarış modlarıyla sadece hız tutkunlarını değil, biraz rahatlayıp kafa dağıtmak amacında olan herkesi kendine çekebilecek bir yapıya sahip.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • EA Sports FIFA 23

  • Grand Theft Auto V

  • Team Fortress 2

  • Cyberpunk 2077

  • PUBG: BATTLEGROUNDS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir