Shakira gözyaşlarıyla veda etti: “Bazen her şey hayal ettiğimiz gibi olmaz”

Havaalanında görüntülenen Shakira, kendisini uğurlamaya gelen yakınlarına gözyaşlarıyla vedalaştı.

T24’ün haberine göre ünlü şarkıcı, bu vedasının kendisi için hiç de kolay olmadığını ifade etti. Gelecekten umutlu olduğunu söyleyen şarkıcı, “Bugün, onların mutluluğu için arayışımızda yeni bir döneme başlıyoruz. Barcelona’da bir sürü dalgada benimle birlikte sörf yapanlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Shakira, Barcelona’da yaşadığı süre içinde arkadaşlığın ve dostluğun aşktan daha uzun ömürlü olduğunu öğrendiğini satırlarına ekledi. Şarkıcı, paylaşımını “Beni cesaretlendiren gözyaşlarımı silen, bana esin veren ve büyümemi sağlayan herkese teşekkür ederim” sözleriyle bitirdi.

Daha sonra bir paylaşımda daha bulunan Shakira, duygularını “Ama bazen her şey bizim hayal ettiğimiz gibi olmaz. Bazen koşarız ama ulaşamayız. Orada olacağımdan asla kuşkum yok” sözleriyle dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda ihanetin ortaya çıkmasının ardından Shakira, Gerard Pique’nin annesinin evine bakan balkonuna bir cadı figürü yerleştirmişti. Pique’nin annesi Montserrat Bernabeu’nın oğlunun yeni aşkını memnuniyetle karşılaması ve aldatma durumuna tepki göstermemesi nedeniyle Shakira’nın böyle bir davranışta bulunduğu İspanyol basınına yansımıştı.

ALDATILDI

Gerard Pique’nin eski sevgilisi Shakira’yı aldattığı iddiası, Shakira’nın buzdolabından olan bir reçel sayesinde ortaya çıkmıştı. Çünkü reçel yemeyi sevmeyen Pique’nin evde olduğu sırada buzdolabında yenmiş reçel bulan Shakira, bu durumdan şüphelenmişti. İddiaya göre; o reçel Pique’nin sevgilisi Clara Chia için alınmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir