Oğulcan Engin’in aşkı Miray Daner’in münasebeti çıktı! Seda Sayan bile bilmiyor

Genç bayan oyuncular ortasında süratle yıldızı parlayan Miray Daner son projesi olan Kuş Uçuşu dizisindeki karakteri ile büyük bir beğeni toplamıştı. Başarılı oyuncu mesleği kadar özel hayatıyla sık sık magazin gündeminden düşmüyor. Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşayan Daner hakkında herkesi şoke eden bir ayrıntı ortaya çıktı. Hoş oyuncunun bakın kiminle münasebeti çıktı?

KUŞ UÇUSU DİZİSİ PERFORMASIYLA ÇOK KONUŞULDU

23 yaşındaki başarılı oyuncu Miray Daner, son periyotlarda Netflix dizi olan Kuş Uçuşu dizisindeki Aslı karakteri ile konuşuluyor. Bir gazetecinin meslek seyahatini anlatan dizide Tekçe Akalay, İbrahim Çelikol üzere isimlerle başrol paylaşan Daner, oyunculuğu konuşturdu. Türkiye’nin gündeminden düşmeyen dizinin Aslı karakterine hayat veren Daner de hoşluğu ve başarısıyla en çok konuşulanlar ortasında girdi.

MİRAY DANER-ARAS BULUT İYNEMLİ ALAKASI ORTAYA ÇIKTI

Kariyeri ve muvaffakiyetleri kadar özel hayatıyla da sık sık magazine düşen Miray Daner, Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra gönlünü Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’ kaptırdı. Uzun müddettir bir arada olan çift parmakla gösterilen çiftler ortasında girdi.

ARAS BULUT İYNEMLİ ALAKASI ORTAYA ÇIKTI

Daner’in özel hayatına ait çarpıcı bir ayrıntı da ortaya çıktı. Hoş oyuncunun yeniden kendi üzere oyuncu olan Aras Bulut İynemli ile akraba olduğu ortaya çıktı. İkilinin kuzen olduğunu duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.