Hadise’nin evlilik düşü bitti! Karı-koca karşılıklı yüzük attı “Annelik heyecanı yarıda kaldı”

Geçen aylarda bilinmeyen gizli evlenen Hadise Mehmet Dinçerler çiftinin memnunluğu uzun süremedi. Uzun müddettir bir arada paylaşım yapmayan çift ayrılık savlarına neden olurken, Hadise’nin sahnede eski sevgilisi Kaan Yıldırım için okuduğu müzikte ağlaması bu ayrılık savların tekrar gündeme getirdi. Bunun üzerine eşi Mehmet Dinçerler’den de yüzük atağı geldi. Çift karşılıklı bakın ne yaptı?

HADİSE’NİN EVLİLİĞİNDE KRİZ

İzmir’de verdiği konserde Küçük bir yol müziğinde gözyaşlarına boğulan Hadise, toplumsal medyaya bomba üzere düşmüştü. Bazıları bu müziğin Kaan Yıldırım’ı hatırlattığını argüman etsede Hadise’den farklı bir açıklama gelmişti.

7 aylık evli olan Hadise’nin mutsuzluğu gözlerden kaçmazken, eşinin doğum gününü kutlamaması da akıllara ayrılık sorularını getirmişti.

KARŞILIKLI YÜZLER ATILDI

En son sahnede ağlaması magazine bomba üzere düşerken, eşi Mehmet Dinçerler’in alyansı çıkarması ve Hadise’nin eşi tarafından evlenme teklifi yaptığı milyonluk yüzüğü takmaması ayrılık savlarını güçlendirdi. Tezlere nazaran ikilinin evliliğinde kriz başlamıştı.

KAAN YILDIRIM YENİDEN GÜNDEME GELDİ

Bu bahisler hakkında çiftten bir açıklama gelmezken, Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ise Pınar Deniz’le olan aşkını ilan etti.

Yeni aşıklar Melike Şahin konserine ele ele katıldı. Yılın aşk bombasına imza atan ikiliden sonra gözler Hadise’nin kriz çıkan evliliğine döndü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.