Galatasaray’da 2 ayrılık daha kapıda!

Galatasaray’da transferde hareketli günler yaşanabilir. Takıma yeni destekler yapmak için çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılılarda ayrılıklar da gündemde…

Galatasaray’da Victor Nelsson’un geleceğinin bu hafta netlik kazanması bekleniyor. Sevilla’nın, Danimarkalı futbolcu için fiyat yükselterek yeni bir teklifle sarı kırmızılıların kapısını çalacağı kaydedildi.

Yönetim, bu süreçte savunmaya destek yapmak için teşebbüslerine devam ediyor. Transferde öne çıkan isimse, Gent forması giyen Andreas Hanche-Olsen…

Galatasaray’ın, Belçika grubuna Norveçli futbolcu için 3.5 milyon avro teklif ettiği öğrenildi.

Sarı kırmızılıların listesindeki bir öbür isimse Vitoria Guimaraes’in stoperi Abdul Mumin. Galatasaray’ın, Ganalı futbolcu için Portekiz takımıyla temas halinde olduğu tabir edildi.

Yerli stoper transferinde ise Kaan Ayhan ismi hala gündemde. Sarı-kırmızılılar, ulusal futbolcu için son güne kadar pazarlıklarını sürdürerek uygun bir maliyetle transferi bitirmeyi hedefliyor.

Elabdellaoui yollar ayrılıyor

Diğer yandan Galatasaray’da, Omar Elabdellaoui ile yolların ayrılması bekleniyor.

Norveçli futbolcunun menajerinin, Fransa ve Belçika’dan birtakım kulüplerle görüştüğü belirtildi.

Okan Buruk’un bu dönem sağ bek rotasyonunda Dubois – Sacha Boey ikilisini kullanmak istediği gelen haberler ortasında… (TRT Spor)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.