Bu türlü fırsat görülmedi! O banka uygun fiyatlarla arsa yatırım imkanını duyurdu! Marmara’dan Doğu Anadolu’ya tüm yurdu kapsıyor

İcradan gayrimenkul satışları devam ederken, Halkbank arsa satışı başlattığı duyurdu. Ülkemizin birçok yerinden emlakı satışa sunan Halkbank, Eylül ayında satışa çıkardığı 4 yerin da ihalesini başlattı.

HALKBANK’TAN 70 BİN TL’DEN BAŞLAYAN ARSA SATIŞI

Halkbank’ın satışa sunduğu emlak adeta fırsat niteliğinde. Van’da 1 arsayı satışa koyan banka, Çatak’taki arsayı satışa çıkardı. 16.034,81 metrekare genişliğinde olan yerin ihale başlangıç bedeli 70.000 TL olarak belirlendi.

 

HALKBANK ŞANLIURFA VE MARDİN ARSA SATIŞI

Bankanın Eylül ayında ihaleye sunduğu emlak Şanlıurfa Harran ve Mardin Kızıltepe’de de bulunuyor. Şanlıurfa’daki 441,29 metrekarelik yerin ihale fiyatı 138.000 TL olurken, Mardin’de bulunan 60640 metrekarelik yerin ihale açılış fiyatı da 594.000 TL olarak belirlendi.

HALKBANK KARADENİZ’DE DE ARSA SATIŞLARINA BAŞLADI

 

Ülkemizin birçok bölgesinde arsa satışı başlatan banka, Karadeniz’de de uygun fiyatlı arsa imkanı sunuyor. Trabzon Vakfıkebi’de bulunan 3.809,02 metrekarelik yerin ihale açılış bedeli 634.000 TL olarak belirlendi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.