Bu türlü düğün konvoyu görülmedi! Onlarca TIR, ceza kesildi

Ereğli ilçesinde lojistik firması sahibi Satılmış Fidan’ın oğlu Necati Fidan, düğün arabası olarak TIR’ı tercih etti.

Süslenen TIR’a, yaklaşık 20 TIR da eşlik ederek gelini almak için meskene gelindi. Melek Fidan, TIR’a binmekte zorlanınca Necati Fidan, araca çıkmasında yardımcı oldu. Melek Fidan, Ereğli sokaklarında dolaşan TIR’dan kendisine merakla bakanlara el salladı. Kent merkezinde çalınan kornadan ötürü polis merkezine yapılan şikayet üzerine TIR’lara etrafa rahatsızlık vermeleri nedeniyle yaklaşık 8 bin lira ceza kesildi.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

TIR ile düğün salonuna gelen Melek Fidan, kendisinin bu türlü bir konvoy beklemediğini ve kendisi için bu hazırlığı yapan eşi ve arkadaşlarına teşekkür ederek, “Eşim üniversiteden arkadaşımdı. Daha sonra aşka döndü. Fikir eşimden çıkmış. Hiç bu türlü bir şey beklemiyordum. Benim için sürpriz oldu. Çok heyecanlıyım” dedi. 

“EŞİME FEDA OLSUN”

Necati Fidan ise, “Babam yıllardır nakliyecilik mesleğinde faaliyet gösteriyor. Ben de okuldan sonra babamın yanına iş yerine döndüm. Herkes araba, üstü açık otomobil ve cip ile yapıyor. Bizim mesleğimiz TIR’cılık. Yıllardır bu dalın içindeyiz. Bir farkındalığımız olsun istedik. Aklımıza bu türlü bir fikir geldi. Bence hoşta oldu” dedi. Necati Fidan cezayla ilgili olarak, “Ceza yediysek de feda olsun. Eşime feda olsun” diye konuştu. 

Necati Fidan’ın babası Satılmış Fidan, “Cezayı yiyenler hepsi arkadaşımız, kardeşimizdir. Bir tane oğlum var. Onun da en memnun günü bugün. Oğlumun memnun olduğu bugün de gereken ne ise yaparız. Devletimizin kestiği parmak acımaz” dedi.  

KAYNAK: DHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.